Landmark Concepts Novelty Game - Toilet Golf NG112
For the golfer that just can't get enough of the game.
Includes
- 1 x miniature golf course carpet, 1 x cup with a flag, 2 x golf balls, 1 x putter, 1 x "Do Not Disturb" door hanger.
#Toy #Collect #Play #Party
(9320383437790)
| SKU | 9320383437790 |
| Model # | NG112 |
| Barcode # | 9320383437790 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.680m |
| Shipping Length | 0.155m |
| Assembled Length | 0.155m |
| Assembled Height | 0.629m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997