Landmark Concepts Hip Flask Set in Timber Box - Happy 21st Birthday BS617
$31.95
RRP $34.99
SAVE 9%
SOLD OUT
Landmark Concepts Hip Flask Set in Timber Box - Happy 21st Birthday
A lovey gift for the man who has everything. Wooden presentation box featuring Stainless Steel Hip Flask set. Able to be inscribed. A very popular birthday gift.
Includes
- 1 x Stainless Steel Hip Flask
- 2 x Stainless Steel shot glasses
- 1 x stainless steel shot pourer
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383432801)
| SKU | 9320383432801 |
| Model # | BS617 |
| Barcode # | 9320383432801 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997