Landmark Concepts Chess Game - 35cm x 35cm Frost/Clear Glass GG275
$40.99
RRP $43.99
SAVE 7%
SOLD OUT
Glass Chess Set
This 35 cm glass chess set is the perfect gift for Chess lovers.
Specifications
- Featuring: Frosted and Clear Glass Pieces and Glass Board
- Contents: 32 Glass Chess Pieces, Glass Chess Board and Instructions
- Board Size: 35 x 35 cm
- For 2 players ages 8 to adult
#Toy #Collect #Play
(9320383354004)
| SKU | 9320383354004 |
| Model # | GG275 |
| Barcode # | 9320383354004 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.395m |
| Shipping Length | 0.390m |
| Assembled Length | 0.390m |
| Assembled Height | 0.369m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997