Landmark Concepts Beer Stein 500mL with Pewter Look Badge - Happy 18th BG205
$27.99
RRP $29.99
SAVE 7%
SOLD OUT
Landmark Concepts Beer Stein 500mL with Pewter Look Badge - Happy 18th
This stein is premium quality and holds up to 500mlof your favourite beverage. It comes packed in a beautiful silk lined gift box. The badge is engravable.
Material: Glassware
Dimensions Approx. Look Badge: 16 cm Mug: 500 mL
Includes 1 x Beer Mug
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383459969)
| SKU | 9320383459969 |
| Model # | BG205 |
| Barcode # | 9320383459969 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.085m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997