LAMY M21 Ballpoint Pen Refill Black
Top up LAMY multi-function pens with the LAMY M22 Ballpoint Refill.
Made In Germany. It's a mark of pride for LAMY that so much of the range is produced at the Heidelberg location. Every plastic part (including ink cartridges) is made on-site in LAMY's impressive injection moulding hall, and all ballpoint refills and fountain pen nibs are made in Heidelberg.
Specifications
- Ballpoint pen refill
- Suits LAMY multi-function pens
- Made in Germany.
#Lamy #School #Office #Pen
(4014519415619)
| SKU | 4014519415619 |
| Model # | 4014519415619 |
| Barcode # | 4014519415619 |
| Brand | Lamy |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997