Lake Press Whiz Kids Starting School Sticker Activity Book Ages 5-6
Lake Press Whiz Kids Starting School Sticker Activity Book Ages 5-6
Your kid can become a whiz kid! Children will learn quickly and have fun sticking all the cute animals down and completing the activities.
- Children will really engage with the bright bold artwork in this fun and educational sticker activity series.
- These books feature a full spread of stickers to add to pages as well as fun activities that children can learn from.
- Activities cater to a range of age groups and learning capacities.
Publication Date: 2019-11-01
Format: Paperback
Content: 12 pages + 2 sticker sheets
Dimensions: 280 mm x 215 mm x 3 mm
(9780655203841)
| SKU | 9780655203841 |
| Model # | 9780655203841 |
| Barcode # | 9780655203841 |
| Brand | Lake Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.255m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.355m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.215m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997