Ladelle Serve & Share Porcelain 3 Tier Serving Tower 61508
Ladelle Serve & Share Porcelain 3 Tier Serving Tower
Made for every occasion the Serve & Share range is designed for easy entertaining year round. Simple to use and put together the range allows you to create an eye-catching display for you and your guests to enjoy. These are the true showstopper pieces for your next special occasions.
PRODUCT FEATURES
- Take your grazing table to the next level
- Perfect centrepiece for entertaining and shared eating
- Multi level is ideal for serving more food on less table space
- Wooden carry handle makes for easy carrying
- Collapsible for easy storage
- Removable ceramic plates for easy cleaning
PRODUCT INFORMATION
- Packaging Colour Box
- Size 50.6 x 24.5 x 54.5 cm
- Fabrication Porcelain/Metal/Wood
PRODUCT CARE
Dishwasher Safe Microwave Safe Oven Safe / Metal - Wipe Clean with a Damp Cloth
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314689828321)
| SKU | 9314689828321 |
| Model # | 61508 |
| Barcode # | 9314689828321 |
| Brand | Ladelle |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997