Korjo Zippered Plastic Bags (2 Pack) Red ZPB 23
$12.95
RRP $12.99
SAVE 0%
Only 2 left
Zippered Plastic Bags (2 Pack) Red ZPB 24
The Korjo Zippered Plastic Bags are 2 large capacity zippered bags made of strong, tear-resistant plastic.
Size: L36cm x W30cm x D8cm each
Usage
- Protect and organise your shirts, jumpers, underwear etc
- Use as a shoe bag
- Separate dirty or wet clothes from clean clothes
- Keep certain items together e.g. cords and chargers for electrical or communication equipment.
#Travel #Gift #Accessories
(9312794232323_red)
| SKU | 9312794232323_red |
| Model # | ZPB 23 |
| Barcode # | 9312794232323 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997