Korjo Umbrella Compact
The Korjo Umbrella Compact is lightweight and easy to take with you at home or away. Easy to slide open and closed.
Korjo Umbrella Compact Size
- Less than 24cm when folded
- 95cm Canopy when open
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794520086)
| SKU | 9312794520086 |
| Model # | UMOW |
| Barcode # | 9312794520086 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997