Ultralight Money Belt UB40
The Korjo Ultralight Money belt is a popular way to discreetly hide your valuables.
Thieves often target travellers, therefore it is important to protect your passport, credit cards and cash.
It is comfortable, and has 2 large zippered compartments plus a concealed credit card sleeve.
Ultralight money belt Features
- Concealed credit card pouch 2 large zippered compartments Adjustable wide waist strap Made from lightweight nylon, with an absorbent comfort backing Black
#Travel #Gift #Accessories
(9312794393932)
| SKU | 9312794393932 |
| Model # | UB39 |
| Barcode # | 9312794393932 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.125m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997