Korjo TSA & HMRC Compliant CombiLock Duopack - TSACLD
$22.95
RRP $29.99
SAVE 23%
Only 1 left
Korjo TSA & HMRC Compliant Travel Combination Lock w/ Indicator Duopack
Comes in red or black colour - we will send out whichever colour is available at random.
Features:
-Set your own combination
-Allows TSA and HMRC agrents to check your bag without breaking your lock
-Indicator to show you if your bag has been opened by a TSA or HMRC agent
"
(9312794710852)
| SKU | 9312794710852 |
| Model # | TSA CLD |
| Barcode # | 9312794710852 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997