Travel Adaptor For USA, Canada and Mexico KAUS
Made for Australian and New Zealand Travellers
#Travel #Gift #Accessories
(9312794040409)
| SKU | 9312794040409 |
| Model # | KAUS |
| Barcode # | 9312794040409 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997