Korjo Shoes Bag
The Korjo Shoes Bag helps you to pack and travel like an expert. Each Korjo Shoes Bag protects and isolates a pair of shoes. Use them at home or when travelling.
Korjo Shoes Bag Features
- Plastic window for shoe identification
- Carry handle
- Fleecy lining
- Circulation apertures
- Shoe divider
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794151518)
| SKU | 9312794151518 |
| Model # | SB15 |
| Barcode # | 9312794151518 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997