Korjo Foldaway Rucksack
The Korjo Foldaway Rucksack is a brilliant combination of a folding rucksack and a bumbag. Take this with you as a great daypack for a drink, spare jumper, maps, guidebooks etc. Easy storage, the rucksack folds down and fits inside the bumbag.
Korjo Foldaway Rucksack Features
- Lockable major compartments
- Reinforced stitching
- Webbed pouch for drink or other storage
- Comes with 1 x bumbag
- Measures 50 x 26 x 9cm (approx.)
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794080801)
| SKU | 9312794080801 |
| Model # | RS08 |
| Barcode # | 9312794080801 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.265m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997