Korjo Smiley Luggage Tags
Quickly and easily identify your luggage with these bright, Colourful Luggage Tags (2pc).
Features:
- Smiley face on the front
- Name and address label on the back
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794282991_Pink)
| SKU | 9312794282991_Pink |
| Model # | LTPC2 |
| Barcode # | 9312794282991 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.005m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997