Luggage Strap 188cm Long Red LS96
Heavy duty webbing. Quality easy-release buckle. Luggage protection, colour identification. Personal identification-ID tag
#Travel #Gift #Accessories
(9312794959596_red)
| SKU | 9312794959596_red |
| Model # | LS95 |
| Barcode # | 9312794959596 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 1.880m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997