Korjo Luggage Locks 4-Pack 20mm Blue Travel Accessories LLC40
$12.99
RRP $19.99
SAVE 35%
Only 2 left
Korjo Luggage Locks
Korjo Luggage Locks pack of 4 keyed alike, colourful locks.
Korjo Luggage Locks Features
- Travel convenience
- Solid brass case and tumbler, stainless steel springs, with plastic covering on the case
- Helps identify as well as secure your luggage.
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794400401_Blue)
| SKU | 9312794400401_Blue |
| Model # | LLC40 |
| Barcode # | 9312794400401 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997