Korjo Duo Pack TSA & HMRC Compliant Travel Locks w/ Indicator TSA LL
Korjo TSA & HMRC Compliant Travel Locks w/ Indicator
Brand New and well packaged for safe delivery
Our listed price includes handling packaging and postage - no more to pay for standard delivery.
Features:
-Allows TSA and HMRC agrents to check your bag without breaking your lock
-Indicator to show you if your bag has been opened by a TSA or HMRC agent
Please note that these are assorted items available in a range of colours and we cannot guarantee that the colour pictured will be the same as the item sent to you.
"(9312794740743)
| SKU | 9312794740743 |
| Model # | TSA LL |
| Barcode # | 9312794740743 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997