Korjo Coat Hanger Inflatable Duo Pack Travel Laundry Accessories CH37D
$13.99
Only 1 left
Korjo Coat Hanger
The Korjo Coat Hanger has 2 inflatable coat hangers. Hanging clothes for drying can help decrease the need for ironing. Useful as spare hangers.
Korjo Coat Hanger Instructions
- The inflating nozzle has a valve to prevent air loss.
- When inflating, open the valve by pinching the neck of the mouthpiece with your teeth or fingers.
- When deflating, squeeze the mouthpiece as you flatten the coathanger
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794373330)
| SKU | 9312794373330 |
| Model # | CH37D |
| Barcode # | 9312794373330 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997