Korjo Bum Bag Travel Pouch Black Travel Accessories TP13
Korjo Travel Pouch
The Korjo Travel Pouch is a simple and common way to carry your valuables and/or daily needs.
Quick Note: Although it is useful at airports etc. we do not recommend that you use this for your valuables daily when travelling. It is smarter to lock your passport in a hotel safe or somewhere secure.
Korjo Travel Pouch Features
- 3 zippered compartments
- One of those compartments is hidden on the body side of the bum bag
- Large capacity carry-all
- Made from water resistant nylon
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794131312)
| SKU | 9312794131312 |
| Model # | TP13 |
| Barcode # | 9312794131312 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997