Korjo Baggage ID Set Yellow Travel Accessories ID04
$5.95
RRP $14.99
SAVE 60%
Only 1 left
Korjo Baggage ID Set
The Korjo Baggage ID set provides easy identification and security for your suitcase, bag, backpack or other valuable items.
Korjo Baggage ID Set Includes
- 1 x Luggage Tag
- 2 x Luggage locks (keyed alike)
- 3 x keys
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794041239_Yellow)
| SKU | 9312794041239_Yellow |
| Model # | ID04 |
| Barcode # | 9312794041239 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997