Korjo Analogue Alarm Clock
Korjo Analogue Alarm Clock. Despite travelling with smartphones, laptops and tablets, many people still love to have a clock for their bedside. This analogue alarm clock is simple to use and is compact and lightweight.
Korjo Analogue Alarm Clock Features
- Quartz accuracy
- Crescendo alarm
- Night light and luminescent hands
- Snooze button
- AA battery included
#Korjo #travel #gift #accessories
(9312794737378)
| SKU | 9312794737378 |
| Model # | AAC73 |
| Barcode # | 9312794737378 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997