Adaptor For South Africa & India Plugs In Australia AA09
For use in Australian and New Zealand with South African & IndianDevices
#Travel #Gift #Accessories
(9312794089873)
| SKU | 9312794089873 |
| Model # | AA08 |
| Barcode # | 9312794089873 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997