Adaptor For Europe, UK & USA Plugs In Australia AA03
For use in Australian and New Zealand with European, UK or American Devices
#Travel #Gift #Accessories
(9312794029879)
| SKU | 9312794029879 |
| Model # | AA02 |
| Barcode # | 9312794029879 |
| Brand | Korjo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997