2.5m Lightning Cable - White
Connect your iPhone/iPad/iPod to a USB charger or computer with this Apple certified sync and charge cable. Features
- USB-A Male to Lightning Male
- Suitable for iPhone/iPad/iPod with Lightning connector
- Certified by Apple under the MFI licensing program to ensure compatibility with all future iOS upgrades
- Extra long moulded strain relief for added durability
- Can be used to charge your device and sync your data
- Supports 2.4A fast charging
#Travel #Gift #Accessories
(9332902024725)
| SKU | 9332902024725 |
| Model # | KUL25WH |
| Barcode # | 9332902024725 |
| Brand | Klik |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997