Kikkerland Smartphone Tripod
Start using your phone like the pros! The Smartphone Tripod is a great phone accessory for live streamers, vloggers, beauty gurus, or video chatting.
Specifications
- Dimensions: 9 x 3.5 x 21.5cm
- Materials: ABS/EVA/Stainless Steel/aluminum
- Made in China
Features
- The steady base makes it easy to capture shake-free footage hands-free!
- Easily adjust the angle and access your phone screen with a slim mount and adjustable legs.
#Kikkerland #travel #gift #accessories #mobile #cable #adaptor
(612615104617)
| SKU | 612615104617 |
| Model # | US202 |
| Barcode # | 612615104617 |
| Brand | Kikkerland |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.035m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997