Kids Play Board Game Four In A Row
Classic Connect Four family fun board game. In this game, two players take turns dropping colored discs into a vertical grid. The objective is to get four of one's own discs in a row, either horizontally, vertically, or diagonally, before the opponent does.
Specifications
- Includes: 1 game frame, 2 game stands, 42 play chips and full instructions
- Suitable for 2 players
- For Ages 4+
#Toy #Collect #Play
(5012128548291)
| SKU | 5012128548291 |
| Model # | GAFR1 |
| Barcode # | 5012128548291 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997