Kids Create Learn To Spell Book
The Kids Create Learn To Spell Book comes with 20 wipe-clean worksheets and wipe-clean pen.
Features
- Helps improve basic spelling, writing & reading
- Unscramble the letters
- Find the missing letters
- Spell the word
- Wordsearches
- Recommended for ages 4 years+
#Kids #Children #Learning #Paper #Story #Book #Library
(9313559637513)
| SKU | 9313559637513 |
| Model # | E8828 |
| Barcode # | 9313559637513 |
| Brand | Kids Create |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997