Kids Create Learn To Multiply Book
The Kids Create Learn To Multiply Book comes with 20 wipe-clean worksheets and wipe-clean pen.
Features
- A great way to encourage home learning, let your child learn the times tables in the most fun way possible!
- The book will be a great boost to your child's education
- Recommended for ages 5 years+
#Kids #Children #Learning #Paper #Story #Book #Library
(9313559637520)
| SKU | 9313559637520 |
| Model # | E8829 |
| Barcode # | 9313559637520 |
| Brand | Kids Create |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997