Kids Create Tie Dye Hair Accessories Set
Give your hair accessories a personalised touch with this Kids Create Tie Dye Hair Accessories Set! The set includes a mixture of hair accessories and dyes so you can show your creative side and make your own brightly coloured headbands and scrunchies.
Features
- Includes: 2 x headbands, 2 x scrunchies, 20 x rubber bands, 3 x plastic bottles of dye, 1 x pair of gloves
- Suitable for ages 6+
#Toy #Collect #Play
(5012128564369)
| SKU | 5012128564369 |
| Model # | TIED |
| Barcode # | 5012128564369 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997