Kevron ID Holder Office Kit 4 Piece Set Black 47043BLK
$10.95
RRP $24.99
SAVE 56%
In Stock
Kevron ID Holder Office Kit 4 Piece Set Black
The kevron office kit black 4 piece pack is a comprehensive kit for id cards and proximity cards. Pack includes 1 xheavy duty id card holder for card protection. 1 xbreakaway lanyard . 1 xclip-on badge reel. 1 x suspender clip
Specifications:
- Perfect for everday use
- Durable and easy opening clicktags with pre-cut paper insert
- Black pack contents
#School #Office #Stationery
(9314221008914)
| SKU | 9314221008914 |
| Model # | 47043BLK |
| Barcode # | 9314221008914 |
| Brand | Kevron |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.081m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.025m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997