Peter Pauper Press Journal Small Tree of Life 325747
$14.99
RRP $23.99
SAVE 38%
SOLD OUT
Peter Pauper Press Journal Small Tree of Life
Inviting journal features decorative stitching, soft, leather-like cover material, and a beautiful ''Tree of Life'' design.
Specifications
- Dimensions: W127mm x H178mm
- 176 pages of acid-free archival quality paper
Features
- Pages are lightly lined to guide your writing
- Matching elastic closure
- Convenient incide back cover pocket
#School #Office #Stationery
(9781441325747)
| SKU | 9781441325747 |
| Model # | 325747 |
| Barcode # | 9781441325747 |
| Brand | Peter Pauper Press |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.127m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997