John Beswick Vase 22cm Van Gogh Sunflowers, Whitehill SDA01
John Beswick Vase - Van Gogh Sunflowers
Featuring one of many of Van Gogh's famous paintings of sunflowers, this vase is a tribute to his work. Bringing the painting to life, the sunflower's petals gently blend with the edge of the vase to create a lovely effect.
This John Beswick Vase will sit perfectly as a standalone item or as part of a group with other items from the collection.
Specifications
- Material: Porcelain
- Size (W x H): 7 x 22cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(8718375750292)
| SKU | 8718375750292 |
| Model # | SDA01 |
| Barcode # | 8718375750292 |
| Brand | John Beswick |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997