Jasart Byron Acrylic Paints 12mL Set of 12
Jasart Byron colours are bright and intense. The Acrylic set 12 includes the following colours: Titanium White, Lemon Yellow, Yellow Ochre, Vermilion, Crimson Red, Grass Green, Viridian, Ultramarine Blue, Phthalo Blue, Burnt Sienna, Burnt Umber and Black. Jasart: Byron Paint- Acrylic (12mL / Set of 12) Each set includes 12 x 12mL tubes.
#School #Office #Stationery
(9311960040212)
| SKU | 9311960040212 |
| Model # | 0040210 |
| Barcode # | 9311960040212 |
| Brand | Jasart |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997