Jackson Travel Adapter World USB-C Outbound For Australian & New Zealand Travellers PTAUSBAC
$31.99
RRP $35.99
SAVE 11%
Only 1 left
Jackson Travel Adapter World USB-C Outbound For Australian & New Zealand Travellers
A great companion for Australian & New Zealand Travellers. Use in over 150 countries, including UK, HK, USA, Japan, Europe and Bali.
Includes 1 x USB-A fast charge 2.4A port and 1 x USB-C fast charge 2.4A port.
Lifetime Manufacturer Replacement Warranty
#Jackson #travel #gift #accessories
(9318054891569)
| SKU | 9318054891569 |
| Model # | PTAUSBAC |
| Barcode # | 9318054891569 |
| Brand | Jackson |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997