Magnetic Green P Plates
Made to be easily applied and removed, these high-quality magnetic plates ensure you stay visible on the road while keeping your car's paint in perfect condition.
Includes: 1 pair
#Jack Hammer #travel #gift #accessories
(9311436301045)
| SKU | 9311436301045 |
| Model # | JH700895 |
| Barcode # | 9311436301045 |
| Brand | Jack Hammer |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997