The Tallest House On The Street
One day, Giraffe appears in her too-small moving van. She needed a new house and she had come here with a plan. Giraffe has searched everywhere for her perfect home. Will anywhere be just right for her long neck? Find out in this tall tale about the wackiest house hunt in town.
#Kids #Children #Learning #Paper #Story #Book #Library
(9781838522186)
| SKU | 9781838522186 |
| Model # | 9781838522186 |
| Barcode # | 9781838522186 |
| Brand | Igloo Books |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.250m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997