Heartwood Creek Figurine 17cm Wine Gnome, Whitehill 6014408
$48.99
RRP $115.99
SAVE 58%
Only 2 left
Heartwood Creek Wine Gnome Figurine
General, Wine Time
No one knows gnomes like Jim Shore! A master craftsman of the playful guardians, the beloved artist creates a new addition to his growing gnome collection. This wine inspired gnome carries a basket of grapes as he toasts his glass to you.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 17cm H
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399380732)
| SKU | 028399380732 |
| Model # | 6014408 |
| Barcode # | 028399380732 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997