Heartwood Creek Figurine 17cm Fishing Gnome, Whitehill 6014402
$43.99
RRP $115.99
SAVE 62%
SOLD OUT
Heartwood Creek Fishing Gnome Figurine
General, Gone Fishing
No one knows gnomes like Jim Shore! A master craftsman of the playful guardians, the beloved artist creates a new addition to his growing collection. This fisherman gnome wears lures on his hat as he carries a pole and a freshly caught fish.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 17cm H x 8.25cm W x 9.5cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399380688)
| SKU | 028399380688 |
| Model # | 6014402 |
| Barcode # | 028399380688 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997