Heartwood Creek Figurine 16cm Icecream Gnome, Whitehill 6014405
$42.99
RRP $90.99
SAVE 53%
Only 3 left
Heartwood Creek Icecream Gnome Figurine
General, Soft Serve Gnome
No one knows gnomes like Jim Shore! A master craftsman of the playful guardians, the beloved artist creates a new addition to his growing gnome collection. This ice cream gnome eats an ice cream cone and sports a sprinkle beard and waffle hat.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 16.2cm H x 7.3cm W x 9cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399380718)
| SKU | 028399380718 |
| Model # | 6014405 |
| Barcode # | 028399380718 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997