Heartwood Creek Figurine 13.5cm Spanish Gnome, Whitehill 6014410
$32.99
RRP $95.99
SAVE 66%
SOLD OUT
Heartwood Creek Spanish Gnome Figurine
Gnomes Around the World, Torero Gnome
Jim Shore's Gnomes Around the World collection is a whimsical celebration of symbols and customs from nations near and far. Each gnome is lovingly designed to represent a particular country, incorporating traditional dress, motifs, national icons, and signature colours.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 13.5cm H x 7cm W x 9cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Garden #Collect #Display #Gift #Home Decor
(028399380756)
| SKU | 028399380756 |
| Model # | 6014410 |
| Barcode # | 028399380756 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997