Heartwood Creek Figurine 12cm Mini Blue Pickup Truck, Whitehill 6012428
$8.99
RRP $87.99
SAVE 90%
In Stock
Heartwood Creek Mini Blue Pickup Truck Figurine
This charming blue pick up truck is a Jim Shore mini masterpiece. This dashing vintage roadster adds nostalgic grace to any room. Patterned with rosemale and Americana patchwork, it's makes for an endearing decor accent.
Specifications
- Material: Polyresin
- Dimensions: 5.4cm H x 5cm W x 12cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399342723)
| SKU | 028399342723 |
| Model # | 6012428 |
| Barcode # | 028399342723 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.054m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997