Heartwood Creek Figurine 12cm Autumn Gnome, Whitehill 6013139
$35.99
RRP $70.99
SAVE 49%
Only 2 left
Heartwood Creek Autumn Gnome Figurine
Seasonal Gnomes, An Artist For All Seasons - Autumn
These playful seasonal gnomes are self-portrait styled sculptures of Jim Shore himself! The artist's creations depict his favorite hobbies of each season. This Autumn gnome is fashioned in fall colors and leaves with a artist's palette and brush.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 12.5cm H x 6.35cm W x 5.7cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399349876)
| SKU | 028399349876 |
| Model # | 6013139 |
| Barcode # | 028399349876 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997