Heartwood Creek Figurine 11cm Watermelon Gnome, Whitehill 6014404
$35.99
RRP $74.99
SAVE 52%
Only 2 left
Heartwood Creek Watermelon Gnome Figurine
General, You're One in a Melon
No one knows gnomes like Jim Shore! A master craftsman of the playful guardians, the beloved artist creates a new addition to his growing gnome collection. This watermelon inspired gnome wears a picnic plaid cloak as he enjoys the fruit.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 11.5cm H x 5.7cm W x 6cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399380701)
| SKU | 028399380701 |
| Model # | 6014404 |
| Barcode # | 028399380701 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997