Heartwood Creek Figurine 11cm Golfer Gnome, Whitehill 6014487
$35.99
RRP $74.99
SAVE 52%
Only 2 left
Heartwood Creek Golfer Gnome Figurine
General, Hole In One
This playful collectible from Jim Shore celebrates the love of sports! This Hit 'Em Straight golfer wears a lawn inspired cap and carries a club bag with an 18 hole flag. As he lines up his next shot, he helps remind us to swing freely and enjoy the game.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 10cm H x 9cm W x 10cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399388714)
| SKU | 028399388714 |
| Model # | 6014487 |
| Barcode # | 028399388714 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997