Heartwood Creek Figurine 11cm Gnome Holidng Heart Balloon, Whitehill 6014382
$43.99
RRP $98.99
SAVE 56%
Only 2 left
Heartwood Creek Gnome Holidng Heart Balloon Figurine
General, Filled with Love
This colorful gnome by Jim Shore celebrates Valentine's Day with a hat full of hearts and an I love you balloon. In pink and red hues, he invites affection with pink rosemaling and sentimental detail. This inviting collectible makes a sweet gift.
Specifications
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 11cm H x 5cm W x 7cm L
- Presentation: Branded photo gift box
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399380558)
| SKU | 028399380558 |
| Model # | 6014382 |
| Barcode # | 028399380558 |
| Brand | Heartwood Creek |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997