Harry Potter Plush Hogwarts Houses Beanie Gryffindor Lion 14cm, Jas-HP60094
Harry Potter Hogwarts Houses Beanie Gryffindor Lion Plush
The Hogwarts Houses Beanbag Plush makes the perfect first friends. Features embroidered details and beans in their body, these ultra-cute, super soft characters are sure to delight fans of all ages. A magical gift for anyone who loves Harry Potter. Collect all 4 houses!
Features
- Super soft plush
- Embroidered detailing
- Bean filling
- Suitable from birth
Specifications
- Materials: Polyester
- Age Suitability: From Birth
- Dimensions (L x W x H): 10 x 14 x 14cm
#toy #gift #kids #plush #baby
(081787600942_lion)
| SKU | 081787600942_lion |
| Model # | HP60094 |
| Barcode # | 081787600942 |
| Brand | Harry Potter |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997