Harry Potter by Jim Shore Figurine 8cm Mini Sorting Hat, Whitehill 6016702
$45.99
RRP $59.99
SAVE 23%
Only 2 left
Harry Potter by Jim Shore Mini Sorting Hat Figurine
This captivating Jim Shore design showcases the Sorting Hat sitting on top of a stack of magical books. His confident expression highlights his intelligence and wisdom, while the intricate folk art details add a special touch of magic.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 9cm H x 7.4cm W x 8cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399458776)
| SKU | 028399458776 |
| Model # | 6016702 |
| Barcode # | 028399458776 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.090m |
| Assembled Width | 0.074m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997