Harry Potter by Jim Shore Figurine 10cm Hermione with Book, Whitehill 6016701
$69.99
RRP $89.99
SAVE 22%
Only 2 left
Harry Potter by Jim Shore Hermione with Book Figurine
This elegant Jim Shore effigy depicts Hermione Granger seated on the floor, holding a book with poised grace. Her thoughtful expression highlights her intellect and charm, while Jim Shore's signature folk art style adds a touch of magic.
Specifications
- Material: Resin
- Dimensions: 10.4cm H x 7.2cm W x 8cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(028399458769)
| SKU | 028399458769 |
| Model # | 6016701 |
| Barcode # | 028399458769 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.072m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997