Hansa Hand Puppet Possum
Brushtail Possum hand puppet by Hansa Toys. This possum puppet is extremely lifelike and of exceptional quality
- you won't be disappointed. Perfect for schools.
Specifications
- Dimensions: 45cm (length)
- Safety tested for ages 3+
#Kids #Gift #Plush #Toy
(4806021973578)
| SKU | 4806021973578 |
| Model # | HC7357 |
| Barcode # | 4806021973578 |
| Brand | Hansa Creation |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997